1.Öğrenim

Tendars Technology Co, Ltd, kendi tasarımına Avrupa gelişmiş alüminyum ve PVC yapı çadırları teknolojisi tanıttı, satış ve imalat Çin'de profesyonel parti çadır üreticisidir. Bu 10 yılda küçük bir operasyon olarak başlıyoruz,

Şimdi Çin'de lider açık açıklık yapısı çadır tedarikçisi haline gelmiştir.

Bugün, Tendars technology Co., Ltd, etkinlik çadırı, parti çadırı, çadır çadırı, membran yapısı, kubbe çadırı, arcum çadırı, eğri çadırı vb. Gibi açık alan yapısı çadır ürünlerinin yüksek kalitesinin en iyi üreticisi haline geldi. Firmamızın felsefesi: "önce kalite, sömürü konusunda cesur, önümüzdeki yıllarda, sürekli inovasyon, iş bütünlüğü". Bu Tendarlar çadır şirketimizde sürekli bir inançtır.


2. Fabrikamız

Tendars Technology Co, Ltd Çin'in uluslararası metro kenti-Guangzhou bulunmaktadır. Çin'deki global çadır tedarikçisi olarak, tüm malzeme ve bileşenlerimizin kalitesi kesinlikle kontrol edilmektedir. Tüm operasyonlarımız kesinlikle ISO9001'e uygun olarak yürütülmektedir: 2008 standartları; Böylece kusurlu ürünlerin çıktısını asgariye indirirken müşterilerin memnuniyeti en üst düzeye çıkarılır. O zaman, şu andan bugüne kadar dünyanın dört bir yanından müşterilerimize daha sınırsız zarif çadır yapısı yaratmaya devam ediyoruz.

3.Ürünümüz

Tendars Technology Co., Ltd ürünleri aşağıdakileri içerir:

1, net açıklık çadırı

2, arcum çadır

3, eğri çadır

4, çok taraflı çadır

5, poligon çadır

6, membran çadırı çadırı

7, kafes çadır

8, ambar çadırı

9, araba döşeme çadırı

8, açık hava partisi çadırı için sahne ve ziyafet aksesuarları

Tüm proje gereksiniminiz veya gereksiniminiz için tek elden hizmetiniz olabiliriz. İster bir sergi, konser, düğün organizasyonu, spor stadyumu, açık hava yemek ikramı organizasyonu vb.. Tendarlar çadırı, projenizin tüm gereksinimlerini tam olarak karşılamak için uyarlanabilir.


4.Ürün Başvurusu

Açık mesafeli çadır yapısı, parti, düğün, kutlama, festival (sanat festivali, bira festivali, gıda festivali), açık hava sergi, fuar, iş tanıtım, ürün tanıtımı, devlet tanıtım ve danışma faaliyetleri, resepsiyon, spor, yarış gibi konularda yaygın olarak kullanılabilir aktiviteler, ambar depolama, stadyum, tribün, yüzme havuzu, otopark, lojistik merkezi vb.


5.Ormamızdaki Sertifika

Firmamızın başarısının her zaman doğrudan sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile ilişkili olduğunu düşünüyoruz. En yüksek kalite gereksinimlerini karşılarlar, üretim kesinlikle ISO 9001 kalite kontrol standartlarına uygun olarak yapılır. CE / SGS (TUV) kalite yönetim sistemi belgesi mevcuttur. Alev geciktirici için PVC kumaş test raporları, standartlar: NFPA701, CFM & DIN4102 B1 / M2.

图片1_副本.jpg

6.Üretim Ekipmanı

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş çadır üretme kapasitesine sahibiz.

gereksinim, baskı logo, özel uygulama için farklı şekil. Profesyonel teknik mühendislerimiz ve üretim hatlarımız var, bizi karşılamamızı sağlıyoruz.

çadır talebi. Çadır her türlü üretim ve araştırma ve geliştirme sağlamak için en iyi tedarikçisi olacağız.

图片2_副本.jpg

7.Production Market

Kuzey Amerika, Güney Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, hem iç pazar hem denizaşırı pazar müşterilerimize sahibiz.

...

8.Gıda

1, biz müşterinin ihtiyacına göre özelleştirilmiş çadır üretebilir

2, tek durak hizmet: tüm çadır projesi için isteğe bağlı aksesuarlar

2, teslim marquee çadır hedef portuna veya kapınıza.

3, sizin yerinize seçim çerçevesi çadır kurabiliriz.

4, Çadır kurulum video veya montaj kılavuzu sunabilir.

5, gelecekte işinizi desteklemek için uzun süre garanti süresi